piątek, 2 stycznia 2015

Coś na serio nowego!!

Witam Was w nowym roku. Zacznijmy od tego, że życzę Wam, aby ten rok był po prostu lepszy. Żebyście rozwijali się rękodzielniczo i nie tylko :P Mam nadzieję, że mieliście udaną zabawę sylwestrową i spokojny dzień następujący potem ^^. 
Z nowym rokiem mam coraz więcej planów względem bloga i nie tylko, tak więc postanowiłam zrobić coś nowego albowiem od dzisiaj Taca fantazji prowadzi kursy rękodzielnicze ze scrapbookingu, decoupage'u i z tworzenia biżuterii. W związku z tym powstała nowa zakładka, gdzie znajdziecie wszystkie opcje. Może coś Cię akurat zainteresuje.
Na razie zaczynamy od podstaw, z czasem kursów będzie coraz więcej. Odnoście ceny, to szkolenia zaczynają się już od 50 zł za os., z czego wszystko odbywać się będzie u Ciebie, bo jednak we własnym domu najlepiej się robi pracę, dodatkowo im więcej osób tym lepiej. Wszystkie kursy prowadzone są indywidualnie, lecz kiedy zbierzecie większą grupę, wszystko wyjdzie taniej. Chcesz mieć dom jak z bajki, chcesz aby w twoim domu znajdowały się piękne rzeczy ale nie do końca stać cię na kupowanie ich w drogich sklepach? Nie ma problemu albowiem Taca fantazji nauczy cię robić piękne wazony, szkatułki, pudełka, świeczniki, dzięki czemu Twój dom nabierze prawdziwego charakteru, a Ty satysfakcji z faktu iż każdy będzie wychwalał i zachwycał się twoimi dziełami sądząc iż są  zakupione w niezwykle drogim sklepie. 
Serdecznie Cię zapraszam na taki kurs. Może to coś właśnie dla Ciebie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polub nas na FB :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...